Какво мислят клиентите за нас и нашите продукти? Тук може да разгледате всички техни отзиви, събирани през годините. ЕТЕРИМ стартира през 2017 година с идеята да направи достъпна домашната ароматерапия за всеки. Ние внимателно избираме своите продукти и се опитваме да предложим висококачествено обслужване, бърза доставка, добри цени и гаранция.

Едно са нашите думи, съвсем различно е мнението на приятелите ни в семейството на ЕТЕРИМ. Ето какво казват те:

Всички отзиви на клиенти за ЕТЕРИМ

4,8
Базирано на 2 462 отзива
5 звезди
90
90%
4 звезди
5
5%
3 звезди
3
3%
2 звезди
1
1%
1 звезда
1
1%

Снимки на клиенти

Image #1 from Десислава Георгиева
Image #2 from Десислава Георгиева
Image #3 from Десислава Георгиева
Video #1 from Иванка Антова
Image #1 from Илияна Ганчева
Image #1 from Мария Славова
Image #1 from Мария Славова
Image #1 from Венцислав Мартинов
Image #1 from Венцислав Мартинов
Image #1 from Цвтелина Костова
Image #1 from Десислава Георгиева

Десислава Георгиева

Много съм доволна и от дифузера и от етеричните масла! Просто визия, аромат, действие, всичко е на ниво! 🩷🌷💐

(0) (0)
Image #2 from Десислава Георгиева

Десислава Георгиева

Много съм доволна и от дифузера и от етеричните масла! Просто визия, аромат, действие, всичко е на ниво! 🩷🌷💐

(0) (0)
Image #3 from Десислава Георгиева

Десислава Георгиева

Много съм доволна и от дифузера и от етеричните масла! Просто визия, аромат, действие, всичко е на ниво! 🩷🌷💐

(0) (0)
Video #1 from Иванка Антова

Иванка Антова

Експресна доставка, точно каквото очаквах.

(0) (0)
Image #1 from Илияна Ганчева

Илияна Ганчева

Благодаря за чудесният дифузер! Изглежда точно така,както очаквах. Красива визия,силна струя на работа,качествена изработка. Идеален както за работното ми място,така и за повече дзен у дома.

(0) (0)
Image #1 from Мария Славова

Мария Славова

Всичко е чудесно! Само цените, които са изписани тук не отговарят на реалните в сайта !

(0) (0)
Image #1 from Мария Славова

Мария Славова

Чудесни са маслата, но това не е цената на комплекта.

(0) (0)
Image #1 from Венцислав Мартинов

Венцислав Мартинов

Добро.

(0) (0)
Image #1 from Венцислав Мартинов

Венцислав Мартинов

Харесва ми.

(0) (0)
Image #1 from Цвтелина Костова

Цвтелина Костова

Доволни сме от продукта,само аз лично малко трудно го отварям

(0) (0)
Image #1 from Десислава Георгиева
Image #2 from Десислава Георгиева
Image #3 from Десислава Георгиева
Video #1 from Иванка Антова
Image #1 from Илияна Ганчева
Image #1 from Мария Славова
Image #1 from Мария Славова
Image #1 from Венцислав Мартинов
Image #1 from Венцислав Мартинов
Image #1 from Цвтелина Костова
1-30 от 2462 отзива
  1. VS

    Доволна съм!

    (0) (0)
  2. В

    Малко по-лек и фин аромат, харесва ми

    (0) (0)
  3. В

    Много приятен и ободряващ

    (0) (0)
  4. В

    Изненадах се приятно, че това е цитрусов аромат. Много е добър, наподобява ми лимонова трева, но още по-хубав и наситен.

    (0) (0)
  5. В

    Отдавна съм почитател на петигрена, познат ми е от някои популярни парфюми и СПА процедури

    (0) (0)
  6. В

    В този спрей всичко ми харесва (самия аромат, предназначението, дълготрайността му), освен, че при накланяне на шишенцето ми е трудно да пръскам – почти не може или протича около гърлото. Т.е. може лесно да се пръска директно в помещението, но ми е по-трудно ако искам да впръскам в тоалетната. Разбира се, винаги може да се пресипе съдържанието в друго по-удобно за ползване шише – например като това на почистващия препарат.

    (0) (0)
  7. В

    Приятно отпускащ и ненатрапчив аромат, подходящ за приспиване (или просто успокояване).

    (0) (0)
  8. AD

    Много съм доволна…

    (0) (0)
  9. MN

    Перфектно допълнение към домашния уют и прекрасен за ароматерапия.

    (0) (0)
  10. НТ

    Добър продукт, коректно отношение от страна на достравчика! Благодаря!

    (0) (0)
  11. НТ

    Страхотно е

    (0) (0)
  12. НТ

    Малко по слабо мирише

    (0) (0)
  13. НТ

    Много е сроматмо

    (0) (0)
  14. НТ

    Страхотен е

    (0) (0)
  15. ДГ

    Много съм доволна и от дифузера и от етеричните масла! Просто визия, аромат, действие, всичко е на ниво! 🩷🌷💐

    Image #1 from Десислава Георгиева
    Image #2 from Десислава Георгиева
    Image #3 from Десислава Георгиева
    (0) (0)
  16. В

    Това е първата свещ, която си поръчвам. Страхотна е, материалите са много качествени и изглежда стилно.

    (0) (0)
  17. В

    Помагат ми да преборя неприятните миризми от каналите в банята, оставям една таблетка да се разтваря много бавно цяла нощ, че и по-дълго.

    (0) (0)
  18. В

    Много леко и приятно сладникаво-цитрусово ухание.

    (0) (0)
  19. В

    Харесват ми подобренията в модела, сега съвсем прилича на хай-тек джаджа. Светлините му примигват футуристично 🙂 Искрено се забавлявам да си го настройвам и превключвам. Дифузира леко, безшумно и качествено. Безспорен бестселър.

    (0) (0)
  20. ИГ

    Наслада за сетивата! Разкош!

    (1) (0)
  21. РП

    Още е рано дасе види ефекта но се радвам много ще си поръчам пак!

    (0) (0)
  22. СС

    Личния ми фаворит – леко сладък, но леко и много приятно.

    (0) (0)
  23. СС

    Една от любимите ми комбинации, евкалипта се усеща страхотно.

    (0) (0)
  24. СС

    Успокояващ наистина.

    (0) (0)
  25. СС

    Просто много харесвам евкалипт, този е страхотен.

    (1) (0)
  26. СС

    Много добър

    (0) (0)
  27. СС

    Тръпчив, но свеж аромат, много приятен през дифузер.

    (0) (0)
  28. ВК

    Прекрасен подарък се получи.

    (0) (0)
  29. ВК

    Очаровах получателката на гривната! Препоръчвам силно!

    (0) (0)
  30. K

    Екстра е.

    (0) (0)
1 2 83 »